Oferta

Oferta sprzedaży zdjęć
Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby, firmy i instytucje do współpracy dotyczącej publikacji moich zdjęć zarówno w materiałach drukowanych, jak i w sieci. Zdjęcia są wysokiej rozdzielczości, najczęściej pierwotnie wykonywane w formacie RAW. Fotografie mojego autorstwa zostały wykorzystane w blisko 100 artykułach popularnonaukowych oraz kilku książkach.

Widoczne na stronie fotografie wykonane były bardzo zróżnicowanym sprzętem, począwszy od tanich aparatów kompaktowych, manualnych szkieł m42, po aparaty pełnoklatkowe z obiektywami z serii L. Zdjęcia można wykorzystać w katalogach, książkach, albumach, stronach internetowych.

Zasady sprzedaży
Zdjęcia sprzedaję na zasadzie jednorazowego wykorzystania licencyjnego. Kompletnie wykluczam współpracę na zasadzie całkowitego zbycia praw autorskich.
Wysyłam zarówno miniatury, jak i pliki oryginalne, w zależności od potrzeb klienta.
Na zdjęcia wystawiam faktury VAT zw.

Koszty
Cena fotografii zależna jest od miejsca wykorzystania zdjęcia, nakładu i miejsca umieszczenia zdjęcia (wnętrze, okładka), liczby zamówionych zdjęć, ilości mojej pracy przy ewentualnej obróbce zdjęć.

Zdjęcia na zamówienie
Możliwe jest wykonanie zdjęć na zamówienie z tematyki przyrodniczej i krajoznawczej z naciskiem na zdjęcia zbliżeniowe i makro. Pozostałe kwestie są do ustalenia w zależności od zlecenia.
Co ważne, zdjęcia na stronie to jedynie niewielki wycinek bazy fotografii, którą posiadam. W galerii znalazły się najciekawsze kadry, natomiast posiadam setki zdjęć typowo dokumentacyjnych, zarówno miejsc, jak i gatunków roślin i zwierząt. Napisz do mnie, może akurat posiadam w bazie zdjęcia, których szukasz.