Warsztaty

Zapraszam Was do udziału w moich autorskich warsztatach fotograficznych. Chciałbym przekazać Wam moje fotograficzne doświadczenia w tematach często oryginalnych, których nikt inny w Polsce nie organizuje. Są to między innymi wyprawy śladami zapomnianych zabytków sakralnych, które łączą mnóstwo aspektów od fotografii krajobrazu po architekturę.
Warsztaty fotograficzne www.kreatywne-foto-warsztaty.pl to oferta oryginalnych kursów dla fotografów na różnym poziomie zaawansowania.  Dla osób, które nie przepadają na przepastnymi opisami, może być to lekko męczące. Wierzcie mi, ze zrobiłem to jednak dla wygody uczestników, aby najzwyczajniej nie kupowali kota w worku, a dokładnie określoną czasowo i tematycznie usługę.

Obszerny opis warsztatów to jedna kwestia. Drugą, najważniejszą jednak są zdjęcia. Dobre bronią się same, a żaden opis, wykonane projekty, zlecenia, etc. nie zachęci ludzi do udziału w zajęciach, jeśli kadry ich Organizatora nie przypadną im do gustu. Sprawdź, czy podobają Ci się moje zdjęcia i czy chciałbyś robić podobne. Jest to kluczowe kryterium, które przekonać Cię może do wyjazdu na wyprawę.
Ważnym elementem warsztatów są warsztaty z makrofotografii i fotografii zbliżeniowej z naciskiem na tak zwane „magiczne makro”.
Warsztaty fotograficzne i kursy fotografii www.kreatywne-foto-warsztaty.pl odbywają się w różnych miastach w Polsce tj.  Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk. Zapraszam do zapoznania się z nimi na

Do zobaczenia w terenie!